Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Zbrane  »  Vzduchové pištole  »  Vzduchová pištoľ PARDINI K12 Kid

Vzduchová pištoľ PARDINI K12 Kid

Vzduchová pištoľ kalibru 4,5 mm (.177) určená pre začiatočníkov, či už mladých alebo starších.
KÓD:K12 Kid
CENA:1 099,00 €
Mesačne od: 22,00 €
Súbory na stiahnutie:

Popis / Špecifikácia

Ak máte záujem o kúpu K12 Kid na splátky, prosím kontaktujte nás, vysvetlíme postup, zariadíme všetko potrebné pre možnosť zakúpiť K12 Kid na splátky a vybavíme Vám splátky podľa pomienok financujúcej banky.

 

Vzduchová pištoľ kalibru 4,5 mm (.177) je určená hlavne pre začiatočníkov, či už mladých alebo starších.

 

Nízka hmotnosť len 800 gramov, zámerná vzdialenosť mieridiel 325 mm je ideálna ako prvá zbraň pre začínajúcich strelcov. Dĺžka hlavne 205 mm, celková dĺžka 360 mm je už podobná ako pri modeli K12 Basic Junior.

 

Všetky modely, K12 Kid, K12 Basic Junior, K12 Basic, K12 Junior a K12 sú vzájomne kampatibilné. Model K12 Kid má štandardne obojručnú pažbu, vhodnú pre ľaváka alebo aj praváka a cieľnik nemá nastaviteľnú štrbinu. Za príplatok je možné objednať aj model k12 Kid s anatomickou pažbou a posuvnou štrbinou cieľnika a tak bude modelK12 Kid plne kompatibilný s modelmi K12 Basic Junior a K12 Basic.

 

Ak sa po čase majiteľ K12 Kid rozhodne, že mu už model K12 Kid nestačí a chcel by strieľať s modelom K12 Basic Junior alebo K12 Basic, nemusí kupovať celú novú pištoľ.

 

Stačí si zakúpiť buď celú konverznú sadu (hlaveň, kompenzátor a tlakové kartuše), alebo len hlaveň a kompenzátor. Kompletná konverzná sada znamená približne 50% úsporu ceny novej pištole.

 

Tlaková kartuša z modelu K12 Kid poskytuje dostatok plynu na minimálne 100 výstrelov pri naplnení na 250 barov, takže je použiteľná aj na vyššie modely. Rozdiel medzi kartušami jednotlivých modelov je len v dĺžke a tým aj hmotnosti. 

 

Na všetkých súčasných vzduchových pištoliach PARDINI je používateľmi najviac oceňovaná spúšť. Má 2 samostatne nastaviteľné chody, na každom chode spúšte je možne nastaviť dĺžku chodu a odpor chodu, takže sa dá nastaviť tak, aby vyhovovala požiadavkám každého strelca.

 

Odpor spúšte je 0,5 kg, ale pocitovo je odpor spúšte oveľa nižší, takže tých, ktorí s tou pištoľou začínajú, takmer vždy spúšť prekvapí, že "strieľa sama", pretože pocitovo je úplne iná, aká býva na pištoliach iných značiek. Po čase, keď si na ňu zvyknú, by už nikdy nemenili.

 

V kufríku je pištoľ, jedna tlaková (zlatá) kartuša, sada imbus kľúčov a návod na použitie.

 

Pištoľ má usťovú energiu menej ako 7,5J a podľa zákona o zbraniach je zariadená do skupiny D. Na jej získanie nie je potrebný zbrojný preukaz.

 

Na zbraň sa poskytuje dvojročná záruka, záručný a pozáručný servis zabezpečujeme na Slovensku.

Máte záujem o tento produkt alebo sa chcete len niečo opýtať? Napíšte nám:

Všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely.

Súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov

Diskutujte na:
Strelci Strelcom


Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR