Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Strelecká burza

Burza

STRELCI STRELCOM

diskutuj na www.strelcom.sk

 

Vítajte na bezplatných stránkach streleckej burzy.

 

Táto burza slúži všetkým streleckým nadšencom, začiatočníkom aj pokročilým, predávajúcim ale aj kupujúcim.

 

Nie je obmedzená len na produkty firmy PARDINI, môžete tu núkať na predaj produkty slúžiace na športovú  streľbu akéjkoľvek značky. Ak Vás zaujímajú odpovede na otázky týkajúce sa streľby, ale nie predaj a kúpa, využite na položenie Vašej otázky našu poradňu.

 

Ponuky, ktoré sa nebudú priamo týkať športovej streľby, nebudú uverejnené.

 

Inzercia v burze je zverejňovaná prostredníctvom administrátora, nie priamo Vašim zadaním. Fotografia Vášho ponúkaného produktu zvýši Vašu šancu produkt predať alebo kúpiť.

 

Prosíme Vás, aby ste zadávali inzeráty do konkrétnej kategórie, ak bude v jednom inzeráte viacero ponúk, ktoré patria do rôznych kategórii, administrátor si vyhradzuje právo Vašu ponuku rozdeliť do príslušných kategórii, o čom Vás bude emailom informovať.

 

Administrátor Vás emailom upozorní na vystavenie Vašej ponuky na stránkach tejto burzy. Ponuky bez uvedenia kontaktných údajov nebudú zverejnené.

 

Prosím rešpektujte zákon o zbraniach a strelive, neponúkajte ani nehľadajte v burze zbrane, na ktoré nemáte príslušné oprávnenie, napr. zbrojný preukaz.

 

Ak nenájdete v burze kategóriu, do ktorej podľa Vás Váš produkt patrí, môžete nám navrhnúť vytvorenie novej kategórie. Ďakujeme Vám tým za vylepšovanie tejto burzy.

 

Ak sa Vám podarí predať alebo kúpiť produkt na športovú streľbu z ponuky tejto burzy, prosíme Vás, aby ste to dali vedieť rovnakou cestou ako ste inzerát zadali, ušetríte si tým zbytočné telefonáty na už predaný alebo kúpený produkt.

 

Prevádzkovateľ tejto burzy si vyhradzuje právo neuverejniť inzerát alebo ho stiahnúť, ak bude zjavne odporovať dobrým mravom alebo zákonu o zbraniach a strelive.

 

Prevádzkovateľ tejto burzy nenesie zodpovednosť za obsah zverejnených inzerátov, zodpovednosť má každý inzerent, ktorý zaslaním požiadavky na zverejnenie súhlasí so spracovaním a zverejnením svojich osobných údajov, ktoré dobrovoľne uvedie po dobu zverejnenia inzerátu.

 

Vaše osobné údaje nebúdu priamo prevádzkovateľom poskytované tretej strane. Vaše osobné údaje sa zverejnia len v rozsahu v akom ste ho poskytli.

 

Diskutujte na:
Strelci Strelcom


Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR