Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Strelecká burza  »  Predávam  »  Predávam pušku  »  Malokalibrová puška na predaj

Malokalibrová puška na predaj

Po 25 rokoch pod značkou ANSCHUTZ nastal čas na výmenu a preto je dostupná v kompletnom zložení za 3200€. Nákupná cena v roku 2016 bola 3870€. Zbraň je k dispozícii okamžite.

Ahojte strelecká rodina a športový nadšenci. Dnešným dňom je táto nádhera pripravená pre iného majiteľa, ktorý z nej vymačká viac než ja. Po 25 rokoch pod značkou ANSCHUTZ nastal čas na výmenu a preto je dostupná v kompletnom zložení za 3200€. Nákupná cena v roku 2016 bola 3870€. Zbraň je k dispozícii okamžite aj s výbavou vrátane, mieridlá ANSCHUTZ 20 klik. Diopter, tunel s nastaviteľnou muchou polarizatorom a vodovahou na difúzore. Kufor uzamykateľný v cene. Iris clona od Centra. Sada koľajníc vpredu a vzadu, sada krúžkov plus jedna vodováha sólo od centry. Podpera na polohu v stoji, bežec a hák ANSCHUTZ. Poprosím o zdieľanie aby sa našiel nový majiteľ. Do skorého videnia v nových farbách na strelnici priatelia. Kontakt známy ale pre cez poľných mail Ing.erikkovac@gmail.com. Ďakujem

Máte na predaj alebo chcete kúpiť niečo strelecké?

V burze môžete ponúkať na predaj alebo zadať požiadavku na kúpu. Nežiadame a nenútime Vás poskytovať nám akékoľvek osobné údaje, ak to vyslovene nevyžaduje zákon, takže všetky informácie a osobné údaje, ktoré nám dobrovoľne poskytnete prostredníctvom on-line formulára, budú slúžiť výlučne pre potrebu predaja alebo kúpy a nebudú ďalej priamo prevádzkovateľom poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané. Ich odoslaním vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním a použitím Vašich osobných údajov na vyššie uvedené účely. Hneď ako nám dáte vedieť, že ste Váš produkt predali alebo ste hľadaný produkt kúpili, budú Vaše osobné údaje vymazané z nášho informačného systému.
FORMÁT: LEN JPG / MAX 3 OBRÁZKY

Súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov

Diskutujte na:
Strelci Strelcom


Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR