Stránky obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.
Používaním stránok vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

HOME  »  Blog  »  Elektronický terč

Elektronický terč

3.9.2020 Naspäť »
Stali sme sa výhradným dovozcom a predajcom elektronických terčov InBand pre Slovensko a Česko

Fínska spoločnosť InBand vyrába elektronické terče, ktoré sú vážnou konkurenciou pre známe značky. Okrem polovičnej až tretinovej ceny majú výhodu, že fungujú aj v bezdrôtovom režime na bluetooth, aj na 50 metrov.

Zariadenie je určené najmä na tréning v kluboch, ktoré si nemôžu dovoliť drahé zariadenia, ale vo Fínsku sa už organizujú aj preteky s týmito zariadeniami.

Majú výhodu aj v tom, že dokážu fungovať aj na strelniciach bez elektriny, aj na 12V batériu na terč na jednej strane a na notebooku na strane druhej, takže si takúto luxusnú streľbu na elektronický terč môžu vychutnať aj strelci, ktorí majú k dispozícii len strelnicu. Na Slovensku sú už úspešne vyskúšané, teraz sú už v Ostrave, kde chcú oceniť ich kompaktné rozmery a bezkablový prenos údajov na 50 metrov.

Nepotrebujete k nim žiadnu komplikovanú kabeláž, len notebook alebo tablet s OS Windows a bluetooth modulom. Záujemcom vieme zapožičať na vyskúšanie.

Viac info tu.


Súbory na stiahnutie:

Galéria:Stránky na ktoré sa chystáte vstúpiť obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva.

Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.


ÁNONIE
NAHOR